Witamy w LUMAX - jaśniejszej stronie życia

LUMAX, to prężnie rozwijająca się polska marka na rynku oświetlenia LED. Od samego początku naszej działalności ogromny nacisk kładziemy na wysoką jakość sprzedawanych produktów.  Nasze wyroby zawierają wyłącznie diody LED czołowych światowych producentów. Wszystkie produkty spełniają restrykcyjne wymogi dotyczące jakości, zgodne z Dyrektywami Unii Europejskiej, co gwarantuje możliwość używania naszych produktów przez długie lata. Inspirują nas zmiany na rynku oświetlenia, dlatego wymagamy od siebie nie tylko podążania za nowymi trendami, ale i wyprzedzania ich. Za cel stawiamy sobie spełnienie najbardziej wymagających potrzeb klienta, a także dbałość o środowisko naturalne.

Oferta:

Specjalizujemy się w produkcji oświetlenia na bazie technologii LED. Nasz oferta obejmuje m.in.: źródła światła do zastosowań komercyjnych, panele LED, oprawy typu downlight, oprawy do oświetlania ulic i parkingów, oprawy przemysłowe i wiele innych. Zachęcamy do pobrania naszego katalogu, na dole strony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oświetleniowej a także świetnym relacjom z dostawcami, produkty marki Lumax cechują się doskonałą jakością i przystępną ceną.

Dążąc do zaspokojenia potrzeb szerszego grona odbiorców, poszukujących produktów dobrej jakości w odpowiednio niższej cenie, stworzyliśmy markę HEDA. Jest to marka stworzona dla wąskiej grupy produktów, wyróżniających się na rynku stosunkiem jakości do ceny. Katalog HEDA do pobrania na dole strony.

Od tego roku, do oferty wprowadziliśmy najwyższej jakości oprawy na bazie źródeł LED firmy CITIZEN. Produkty te są wytwarzane na specjalne zamówienie pod szczególne potrzeby odbiorcy, a ich jakość sprosta najbardziej wymagającym gustom klienta. Specjalny katalog, który powstał w odpowiedzi na Państwa potrzeby jest już do pobrania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Misja:

Na polskim rynku działamy od 1998 roku, od samego początku stawiając na konsekwentny rozwój energooszczędnych źródeł światła. Od 2009 roku szczególny nacisk stawiamy na rozwój technologii LED, oferując ekologiczne oświetlenie w wielu ciekawych formach.         W swych działaniach opieramy się na rozwoju technologicznym poprzez współpracę z centrami badawczymi i naukowymi, mając  jednocześnie na względzie szacunek dla środowiska naturalnego. Pragniemy wykraczać poza cele biznesowe. Wierzymy, że jako przedsiębiorstwo nowoczesne, jesteśmy społecznie odpowiedzialni za dbałość o naszą planetę, środowisko naturalne i ludzi.  Dlatego, współpracując ściśle z naszymi dystrybutorami, oferujemy klientom ostatecznym usługi polegające na przeprowadzeniu kompleksowych audytów energetycznych, projektowaniu oświetlenia oraz pomocy w finansowaniu inwestycji z oszczędności.

Znajomość zagadnień z zakresu projektowania oświetlenia i praktycznego zastosowania norm oświetleniowych, pozwala nam oferować rozwiązania generujące oszczędności rzędu 80% na rachunku za energię elektryczną oraz ograniczyć koszty eksploatacji poprzez mniejszą ilość cykli wymiany źródeł / opraw.