HD246
Podstawowe parametry
| Model: | HD246 |
GU10, 10W, 1000lm, 3000K
Żarówka LED z trzonkiem GU10, przeznaczona do zasilania napięciem sieciowym 220–240 V AC. Źródło światła wykorzystuje technologię LED i emituje strumień świetlny 1000 lm przy mocy znamionowej 10 W, co zapewnia efektywną pracę w instalacjach oświetleniowych. Barwa światła 3000K (ciepła biała) sprzyja tworzeniu komfortowych warunków oświetleniowych w przestrzeniach użytkowych. Bezkierunkowy charakter emisji światła oraz kąt świecenia 360° umożliwiają równomierne rozproszenie strumienia świetlnego. Wskaźnik oddawania barw CRI 80 zapewnia poprawne odwzorowanie kolorów. Produkt charakteryzuje się trwałością znamionową 25 000 h oraz odpornością na częste cykle włączania i wyłączania (>15 000). Żarówka nie posiada funkcji ściemniania ani zmiany barwy światła. Przeznaczona do zastosowań wewnętrznych w oprawach kompatybilnych z trzonkiem GU10. Karta produktu HD246 Certyfikat zgodności HD246DANE PODSTAWOWE
| Trzonek: | GU10 |
| Moc: | 10W |
| Strumień świetlny: | 1000lm |
| Barwa światła: | 3000K |
| CRI: | >80 |
| Kąt promieniowania: | 360° |
| Napięcie: | 220-240V |
| EEI: | F |
| Wymiary: | 50x56mm |
| on/off: | >15 000 |
Oprawy liniowe
Downlight
High bay
Moduły oświetleniowe
Natynkowe
Oprawy hermetyczne
Panele LED
Plafony LED
Zwieszane
Architektoniczne
Lampy uliczne
Naświetlacze
Oprawy solarne
Parkowe
Plafony LED
Projektory wysokiej mocy
E40
Tuby LED
E14
E27
G9
GU10
Akcesoria
Profile
Taśmy LED
Zasilacze
Oprawy hermetyczne
High Bay
Downlight Heda
Panele LED Heda
Plafony LED Heda
Oprawy hermetyczne Heda
Oprawy natynkowe Heda
Parkowe
Lampy uliczne
Oprawy solarne
Naświetlacze Heda
Plafony LED Heda
GU5.3 Heda
E14 Heda
E27 Heda
GU10 Heda
Listwa LED Heda
Taśmy LED Heda
Tuby LED Heda
Zasilacze
Akcesoria
Sterowniki
Ogrodowe gniazda elektryczne
Akcesoria
Wentylatory LED
Dzwonki
Czujniki
Listwy Heda
High bay Heda
Moduły oświetleniowe Lumax
High bay Lumax
Nova Pro
Projektory Stadium
Projektory Area AL02
Akcesoria
Czujniki ruchu i zmierzchu Lumax
Downlight Lumax
Natynkowe Lumax
Plafony Lumax
Zwieszane Lumax
Plafony Heda
Architektoniczne Lumax
Plafony Lumax
Źródła Lumax